Download komedie Mládeži nepřístupno ke stažení

Ke stažení nová potrhlá komedie Mládeži nepřístupno (v originále Movie 43). Jedná se o povedenou komedií od tvůrců takových trháků jako Něco na té Mary je a Blbý a blbější. Film je vlastně složený snad z deseti malých příběhů, které jsou dány dohromady. Nutno dodat, že každá část má tedy jiného režiséra, některé i víc režisérů. Takže je to opravdu hutná směsice vtipu. Ve filmu si také zahrála celá řada top Hollywoodských celebrit.

Mládeži nepřístupno je klasická hustá teenagerská komedie, ve které nechybí dávka trochu jednoduššího, ale přesto zábavného humoru. Trošku netradiční je rozdělení filmu do několika zcela nesouvisejících filmečků, které nedávají dohromady vůbec žádný smysl. Společná dějová linie je tvořená dvěma puběrťáky, kteří hledají na internetu tajemný film s název „Movie 43“ a nacházejí právě ony různě dlouhé skeče.

Úrovně jednotlivých minifilmečků jsou dost rozdílné. Někdy se budete smát od začátku do konce, jindy ze sebe stěží vymáčknete nucené „haha“. Někdy je to rafinované a vtipné a někdy vám tvůrci prozradí pointu hned na začátku.

Každopádně co je hodně pozitivní je to, že si pro nás tvůrci této komedii přirpavili opravdový nával celebrit, které jen tak v nějakém filmu dohromady neuvidíte. Vždyť výzvu k hrají v Mládeži nepřístupno přijali takové celebrity jako Kate Winslet, Hugh Jackman, Halle Berry, Elizabeth Banks, Uma Thurman, Naomi Watts, Richard Gere nebo drsňák Gerard Butler. Zkrátka pokud se chcete trochu odreagovat tak komedie Mládežit nepřístupno je celkem dobrá volba. Přejeme vám příjemnou zábavu.