Download Tady hlídám Já ke stažení

Tady hlídám já je nová česká komedie od režiséra Juraje Šajmoviče mladšího. Jedná se pro něj vlastně o filmový debut. Určitě je nutné tak ocenit hlavně odvahu režiséra se kterou se pustil do tak těžkého žánru jako komedie. Nutno ale dodat, že mu pomáhala celá řada skvělých herců jako: Lukáš Vaculík, Jitka Ježková, Vladimír Javorský, Veronika Divišová a další.

Příběh filmu „Tady hlídám já“ je o jedné trochu netypické dovolené. Je o páru, který chtěl vyrazit na svatební cestu na poklidnou dovolenou do Řecka. Nakonec ale všechno skončí úplně jinak.Nastávající slečna nevěsta totiž koupila pro svojí hyperaktivní dcerku psa. Celá rozrostlivší se rodina se díky tomu vydává na společnou dovolenou do prostřed šumavské přírody.

Na začátku si sice všichni nečekanou dovolenou užívají. Původní plány cílevědomého otce i starostlivé matky se však rychle mění. Jejich dcera se psem zde totiž potkají nové kamarády. Rodičům samozřejmě tato partička připadá trochu divná a jednotlivý lidé skoro až trochu praštění. Holčičce se psem ale nový kamarádi vyhovují.

Pro dcerku to totiž jak už to bývá znamená úplně jiný život bez svazujících pravidel. Tento starý život jenž holčička vedla, začíná být jen starou minulostí. A může ho jak se zdát definitivně hodit za hlavu. To ale nemusí být ještě úplně tak pravda.